Opatření - COVID 19

Platné od středy 1410. do neděle 1. 11. 2020

V souvislosti s krizovým opatřením Vlády ČR vzhledem ke COVID 19 upravuji vyučování na škole takto:

Od středy 14. 10. je škola uzavřena - uzavřeny jsou oba stupně základní školy, školní družina i školní jídelna.. Od tohoto data bude probíhat distanční výuka (na dálku).

Žáci by měli nastoupit znovu do školy v pondělí 2. 11. 2020.

V době distanční výuky nemohou takto vzdělávané děti navštěvovat školní jídelnu (obědy jim budou automaticky odhlášeny).

Distanční výuka je podle Školského zákona pro žáky povinná.

 

Mgr. Petr Jiráček

     ředitel školy

 

.

Prevence šikanování

Prevence šikanování

Vážení rodiče,

naše škola je příznivě hodnocena jak rodičovskou veřejností, tak i kontrolními orgány. Velmi si toho vážíme. Nicméně i ta nejlepší škola není zcela imunní proti výskytu šikanování. Proto chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a učinně takové bezpráví zastavit. S tímto záměrem jsme vytvořili program proti šikanování. Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi - rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc. Budete - li mít podezření či dokonce jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídní učitelku, školní metodičku prevence Mgr. Plickovou, školní psycholožku Mgr. Tóthovou či na ředitele školy). Vaše informace budeme brát velmi vážně a situaci budeme odborně a bezpečně řešit.